KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15143395

nr 1514 3395

Helge Artelius

(1895-1989), Sverige

Sovande barn. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 25x34 cm

Helge Artelius, svensk bildkonstnär född 1895, död 1989.

Utrop:

600 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:27:55

Helge Artelius

Läs mer om Helge Artelius